Úřad práce Kladno, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Kladno
Požadovaná profese:

CNC operátor Praha východ

  Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (75232)
  Počet volných míst: 2
Pracoviště a kontakty
  Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o., IČ 28545974
  Pracoviště: JOB LEADER CZECH s.r.o. [11], 116, 16000 Praha 6, Kladno
  Komu se hlásit: JOB LEADER CZECH s.r.o., tel.: +420 233 901 272, e-mail: praha(a)jobleader.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Třísměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
Poznámka k volnému místu: Náplň práce:

- frézování čtyřhranu a jednoduchého závitu
- použití dělícího stroje
- řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku
- péče o pracoviště, stroj, svěřené nástroje a měřidla

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání technického směru -výuční list
- relevantní praxe alespoň 1 rok (soustruh, fréza 5-ti osá)
- soustředěnost, smysl pro detail

Nabízíme:

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
- možnost ubytování v okolí společnosti

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Kladno

CNC programátor/operátor
Inženýr kvality - junior
Horizontkář WHN 13
Realitní makléři (33340)
administrativní pracovník
strážník - psovod
telefonita/ka
týmový manager
Elektrikář se znalostí M a R
Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (51201)
jeřábník - manipulační dělník
Obchodní zástupci (33220)
obchodní referent - obchodník
Pracovníci ostrahy, strážní (54142)
řidič motorizované hlídky - psovod
Ostraha objektu - psovod
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (91121)
expedient
Vedoucí čerpací stanice Praha východ

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Kladno