Úřad práce Vsetín, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Vsetín
Požadovaná profese:

Obchodní zástupce

  Obchodní zástupci (33220)
  Počet volných míst: 2
Pracoviště a kontakty
  Firma: Aleš Kubják, IČ 69605513
  Pracoviště: Náměstí, Náměstí 88/21, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Valašské Meziříčí, okr. Vsetín
  Komu se hlásit: Aleš Kubják, tel.: +420 777 652 228, e-mail: ales.kubjak(a)ovbmail.cz, adresa: U Školky 459, Krhová, 756 63 Valašské Meziříčí 3
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
  Pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
  Minimální stupeň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  Pracovní poměr: od 1.3.2014
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
Nabízené výhody: Zvláštní prémie, Nejlepší zástupci mají zimní a letní dovolenou zdarma.
Požadované dovednosti: Práce s PC - základní dovednosti PC, MS office
  Řidičský průkaz
Poznámka k volnému místu: Nabízíme Vám víc jak obvyklý standard.
Máme pevně zakotveny firemní hodnoty.
Týmová práce, rozvoj a vzdělání jsou naší prioritou.
Motivační provizní systém, rychlý karierní růst s možností postupu na manažera.

Náplň práce:
-komunikace s klienty
-jednání s bankovními domy a pojišťovnami
-vedení a budování týmu lidí

Požadujeme:
-základy na PC
-ochotu učit se novým věcem
-vysoké pracovní nasazení
-výborné komunikační schopnosti a týmová spolupráce
-min. SŠ vzdělání

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Vsetín

Sales manager
Specialista Dokumentace
Specialista Nákupu
Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)
Provozní technik - technolog
Metodici školitelé
Elektro konstruktéři
Asistenti ředitele
Strojní konstruktéři
Programátoři
Účetní - Místo je vytvořeno pro OZP
Junior manažer/ka
Obsluha stroje na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovníci úklidu a ostrahy - místo je vytvořeno pro OZP
Číšník, servírka
Obchodní zástupci, ambulantní prodejci
Číšníci a servírky (51310)
Pomocný kuchař/ka

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Vsetín