Úřad práce Ústí nad Orlicí, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ústí nad Orlicí
Požadovaná profese:

TÝMOVÝ/Á MANAGER/KA

  Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií (1330)
Pracoviště a kontakty
  Firma: TETJANA Grambalova, IČ 73533556
  Pracoviště: TETJANA Grambalova, Ústí nad Orlicí, Komenského 160, 562 01 Ústí nad Orlicí 1, Ústí nad Orlicí
  Komu se hlásit: Jiří Plášil, personalista, tel.: +420 777 245 367
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
Poznámka k volnému místu: Požadujeme:
-SŠ vzdělání
-cit pro obchodní činnost
-aktivní přístup se zaměřením na výsledek k dosažení zvýšení obratů
-samostatnost a zodpovědnost
-časovou flexibilitu
-odolnost vůči stresu
-řidičský průkaz skupiny B
-uživatelskou znalost práce na PC
-dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
-budování obchodní sítě
-spolupráce se stávající sítí, udržování a rozvíjení obchodních vztahů
-sjednávání objednávek, které jsou následně vykrývány z domovské firmy
-vyhodnocování prodeje a příprava plánů
-administrativa, reporting
-budování image společnosti
Nabízíme:
-zázemí stabilní prosperující společnosti
-motivační platové ohodnocení
-služební automobil

Svůj životopis zašlete na: j.plasil01@gmail.com
Benefity: služební automobil pro soukromé účely.

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ústí nad Orlicí

Detektiv - Žamberk
Detektiv - Ústí nad Orlicí
Detektiv - Lanškroun
Referent nákupu
LÉKAŘ/KA NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ
ÚČETNÍ
SKLADNÍK CHLAZENÝCH A MRAŽENÝCH POTRAVIN
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
TECHNOLOG V ELEKTRONICKÉ VÝROBĚ
STAVEBNÍ TECHNIK / STAVBYVEDOUCÍ
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNICKÉ KONTROLY
SEŘIZOVAČ - ELEKTROMECHANIK
PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY
TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ / LISOVÁNÍ PRYŽE
ŘIDIČ sk. C pro rozvoz a svoz kusových zásilek ve Východních Čechách.
SEŘIZOVAČ - MECHANIK
MONTÁŽNÍ DĚLNICE V ELEKTRONICKÉ VÝROBĚ
TELEFONISTA/KA
POMOCNÝ DĚLNÍK DO TRUHLÁRNY

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ústí nad Orlicí