Úřad práce Ústí nad Orlicí, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ústí nad Orlicí
Požadovaná profese:

SKLADNÍK CHLAZENÝCH A MRAŽENÝCH POTRAVIN

  Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Vodňanská drůbež, a.s., IČ 25396480,
  Pracoviště: Vodňanská drůbež, s.r.o., závod Skořenice, Skořenice 135, 565 01 Choceň 1, Skořenice, okr. Ústí nad Orlicí
  Komu se hlásit: Irena Dobroucká, tel.: +420 464 461 169, e-mail: irena.dobroucka(a)voddrubez.cz, adresa: Opletalova 1535/4, Nové Město, 110 00 Praha 1
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014 do 31.7.2014
Poznámka k volnému místu: Nástup možný dle dohody.
Pracovní doba: 20:30-5:00 hod.
Pracovní náplň: příjem a výdej potravin
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, komunikativnost, průkaz řidiče VZV výhodou, zaslat životopis
Nabízíme: perspektivní zaměstnání u stabilní české firmy

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ústí nad Orlicí

Detektiv - Žamberk
Detektiv - Ústí nad Orlicí
Detektiv - Lanškroun
Referent nákupu
LÉKAŘ/KA NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ
ÚČETNÍ
TÝMOVÝ/Á MANAGER/KA
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
TECHNOLOG V ELEKTRONICKÉ VÝROBĚ
STAVEBNÍ TECHNIK / STAVBYVEDOUCÍ
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNICKÉ KONTROLY
SEŘIZOVAČ - ELEKTROMECHANIK
PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY
TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ / LISOVÁNÍ PRYŽE
ŘIDIČ sk. C pro rozvoz a svoz kusových zásilek ve Východních Čechách.
SEŘIZOVAČ - MECHANIK
MONTÁŽNÍ DĚLNICE V ELEKTRONICKÉ VÝROBĚ
TELEFONISTA/KA
POMOCNÝ DĚLNÍK DO TRUHLÁRNY

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ústí nad Orlicí