Úřad práce Ústí nad Orlicí, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ústí nad Orlicí
Požadovaná profese:

TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ / LISOVÁNÍ PRYŽE

  Strojírenští technici technologové, normovači (31153)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Presplast, s.r.o., IČ 27502317
  Pracoviště: Presplast, spol. s.r.o., Kubelkova 497, 56002 Česká Třebová 2, Česká Třebová, okr. Ústí nad Orlicí
  Komu se hlásit: Marie Sinkulová, tel.: +420 465 507 262, e-mail: personalni(a)orlik.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014 do 31.1.2015
Poznámka k volnému místu: Požadujeme:
- střední / vysokoškolské vzdělání technického směru
- zkušenosti z oblasti technologie vstřikování plastů dle požadavků ISO/TS 16949, zkušenosti v oblasti lisování pryže výhodou
- znalost problematiky vstřikolisů a nástrojů na vstřikování plastových výrobků
- schopnost orientace v technické výkresové dokumentaci
- uživatelské znalosti práce na PC
- schopnost vedení týmu technologie
- schopnost samostatného rozhodování
- znalost anglického nebo německého jazyka
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- různorodou práci v kolektivu české společnosti
- flexibilní pracovní dobu
- odpovídající finanční ohodnocení
- podporu dalšího vzdělávání
Náplň práce:
- vedení týmu technologie
- odpovědnost za vývoj nových výrobků a procesů
- spolupráce na zefektivnění procesů v oblasti výroby a technologie
- spolupráce na tvorbě kalkulací nových výrobků.

Kontakt: personální odděleni: tel.: 465 507 262, e-mail: personalni@orlik.cz, kontaktní osoba: Marie Sinkulová

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ústí nad Orlicí

Detektiv - Žamberk
Detektiv - Ústí nad Orlicí
Detektiv - Lanškroun
Referent nákupu
LÉKAŘ/KA NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ
ÚČETNÍ
SKLADNÍK CHLAZENÝCH A MRAŽENÝCH POTRAVIN
TÝMOVÝ/Á MANAGER/KA
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
TECHNOLOG V ELEKTRONICKÉ VÝROBĚ
STAVEBNÍ TECHNIK / STAVBYVEDOUCÍ
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNICKÉ KONTROLY
SEŘIZOVAČ - ELEKTROMECHANIK
PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY
ŘIDIČ sk. C pro rozvoz a svoz kusových zásilek ve Východních Čechách.
SEŘIZOVAČ - MECHANIK
MONTÁŽNÍ DĚLNICE V ELEKTRONICKÉ VÝROBĚ
TELEFONISTA/KA
POMOCNÝ DĚLNÍK DO TRUHLÁRNY

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ústí nad Orlicí