Úřad práce Třebíč, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Třebíč
Požadovaná profese:

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

  Obchodní referenti (33392)
Pracoviště a kontakty
  Firma: TIPA Telekom plus a.s., IČ 27746631,
  Pracoviště: Hrotovická 169, Jejkov, 674 01 Třebíč 1, Třebíč
  Komu se hlásit: Ing. Jiřina Trnková, ekonomka, tel.: +420 568 834 303, e-mail: jirina.trnkova(a)tipatelekom.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Neurčeno
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSV
  Pracovní poměr: od 23.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 1 Kč
Poznámka k volnému místu: Pracoviště: Hrotovická 169, Třebíč, případně pobočka Nové Sady 31 Brno.
Nabídky s profesním životopisem na e-mail: jirina.trnkova@tipatelekom.cz.

Požadujeme ÚSO, vysokoškolské vzdělání obor elektro (preferujeme VUT), ŘP sk. B, komunikativnost, přesvědčivost, vytrvalost, praxi v oblasti obchodu - obchodní zástupce, znalost slaboproudých technologií a funkcí systému EZS, EPS, CCTV, docházkových systémů, znalost AJ není nutná, ale výhodou.
Odměňování: základní měsíční plat + osobní ohodnocení + prémie za získané zakázky.
Náplň práce: vyhledávání a kontaktování potenciálních zákazníků, rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky, prezentace služeb u zákazníků, propagace společnosti, spolupráce na tvorbě nabídek, vedení záznamů o vypracovaných nabídkách, mapování konkurence na trhu, projednávání obchodních a smluvních podmínek se zákazníkem

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Třebíč

Detektiv - Moravské Budějovice
Detektiv - Náměšť nad Oslavou
Svářeči (72121)
Svářeč 141
VEDOUCÍ PRODAVAČ DO STAVEBNIN V TŘEBÍČI
ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY
KUCHAŘI
SNÍDAŇOVÁ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
FYZIOTERAPEUT
asistent/ka v administrativě
ÚČETNÍ
ELEKTROMONTÉR SLABOPROUDÝCH ROZVODŮ
FRÉZAŘ KOVŮ - SEŘIZOVAČ A OBSLUHA KONVENČNÍCH FRÉZEK
KONSTRUKTÉR
STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ CO2, TIG, MIG, MAG
PROJEKTOVÝ MANAŽER (technolog - projektant, konstruktér)
PROJEKTANT ELEKTRO SLABOPROUD
PROJEKTANT - OBCHODNÍK PŘÍHRADOVÝCH VAZNÍKŮ
PROJEKTANT - OBCHODNÍK PRO DŘEVOSTAVBY

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Třebíč