Úřad práce Tachov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Tachov
Požadovaná profese:

PROGRAMÁTOR CNC PÁLÍCÍCH STROJŮ

  Techničtí a odborní pracovníci (3)
  Počet volných míst: 2
Pracoviště a kontakty
  Firma: OK Záchlumí, a.s., IČ 27975924
  Pracoviště: OK Záchlumí,a.s., Záchlumí 45, 349 01 Stříbro, Záchlumí, okr. Tachov
  Komu se hlásit: Houšková, tel.: +420 374 622 027, e-mail: okz(a)okz.cz, adresa: Záchlumí 45, 34901 Stříbro
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  Pracovní poměr: od 24.1.2014
Poznámka k volnému místu: Vzdělání technického směru
Znalost technické dokumentace,nejlépe s praxí ve
strojírenském oboru-s CNC stroji,
Náplň práce:
"    Programování CNC pálících strojů
"    Obsluha a seřizování CNC pápících strojů
"    Práce s technickou/výrobní dokumentací
"    Tvorba technologických postupů
"    Programové zpracování podkladů pro tvorbu cen. kalkulací
"    Kontrola technického stavu strojů
"    Spolupráce s ostatními odděleními
Požadavky:
"    Min. SŠ / ÚSO s maturitou technického směru
"    Zkušenost s programováním CNC výhodou
"    Znalost technické/výrobní dokumentace
"    Znalost práce na PC
"    Operativnost při řešení provozních záležitostí
"    Znalost programů SOLID WORKS, CAD, programů CNC strojů-BYSOFT, apod.
"    Znalost NJ výhodou

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Tachov

SKLADNÍK – ŘIDIČ VZV - Ostrov u Stříbra
Skladník
OPERÁTOR VÝROBY-17.-19.000+ příspěvky, Ostrov u Stříbra
ŘIDIČ VZV / RETRUCK- Ostrov u Stříbra
OPERÁTOR MONTÁŽE, 100Kč/hod+ příplatky, Ostrov u Stříbra
Spolupracovník "KAIZEN" teamu
montážní dělník/ce
šička
zedník
výrobní dělník/ce ve výrobě plastů
dělník/ce
Manažer kvality (automotive)
vedoucí technického odboru
Konstruktér
Inženýr procesů (automotive)
učitel odborného výcviku SOU a SPV pro obor Obráběč kovů
Vedoucí údržby
řidič mkd
SAP koordinátor/účetní

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Tachov