Úřad práce Tachov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Tachov
Požadovaná profese:

OPERÁTOR MONTÁŽE, 100Kč/hod+ příplatky, Ostrov u Stříbra

  Montážní dělníci mechanických zařízení (8211)
  Počet volných míst: 10
Pracoviště a kontakty
  Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o., IČ 25236016
  Pracoviště: D5 Logistic Park, Kostelec - Ostrov u Stříbra, Kostelec, okr. Tachov
  Komu se hlásit: Mgr. Marcela Hradová, tel.: +420 733 641 993, e-mail: hradova(a)hofmann-personal.cz, adresa: Smuteční Vrch 441, Stříbro
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Dvousměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
Poznámka k volnému místu: OPERÁTOR MONTÁŽE, 100Kč/hod+ příplatky, Ostrov u Stříbra
Pro významného klienta, společnost se sídlem v D5 Logistic Parku v Ostrově u Stříbra hledáme s nástupem IHNED pracovité uchazeče.
Náplň práce:
- montážní práce, obsluha výrobního zařízení, balení finálních výrobků
- lokalita D5 Logistic Park Ostrov u Stříbra, nutná vlastní doprava!
- jednosměnný provoz, popřípadě dvousměnný provoz, možnost přesčasů

Požadujeme:
- ideálně vzdělání v kovo-oborech (zámečník, obráběč, frézař) a/nebo prokazatelná praxe z kovovýroby
- manuální zručnost (práce s vrtačkou a šroubovákem), spolehlivost, pracovitost, vlastní dopravu na místo výkonu práce, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- závodní stravování zdarma + nápoje zdarma!
- 100Kč/hod + příplatky

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Tachov

SKLADNÍK – ŘIDIČ VZV - Ostrov u Stříbra
Skladník
OPERÁTOR VÝROBY-17.-19.000+ příspěvky, Ostrov u Stříbra
ŘIDIČ VZV / RETRUCK- Ostrov u Stříbra
Spolupracovník "KAIZEN" teamu
PROGRAMÁTOR CNC PÁLÍCÍCH STROJŮ
montážní dělník/ce
šička
zedník
výrobní dělník/ce ve výrobě plastů
dělník/ce
Manažer kvality (automotive)
vedoucí technického odboru
Konstruktér
Inženýr procesů (automotive)
učitel odborného výcviku SOU a SPV pro obor Obráběč kovů
Vedoucí údržby
řidič mkd
SAP koordinátor/účetní

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Tachov