Úřad práce Strakonice, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Strakonice
Požadovaná profese:

ŘEDITEL/KA POBOČKY

  Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)
Pracoviště a kontakty
  Firma: HYUNDAI - Fischer CZ s.r.o., IČ 28128125
  Pracoviště: HYUNDAI - Fischer CZ s.r.o. - pracoviště Strakonice, Písecká 893, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1, Strakonice
  Komu se hlásit: Alena Pešková, tel.: +420 777 736 949, e-mail: alena.peskova(a)hyundai-fischer.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
  Pracovní poměr: od 1.4.2014
  Mzdové rozpětí: od 20 000 Kč
Poznámka k volnému místu: POŽADAVKY: VŠ, manažerské zkušenosti s vedením provozního a obchodního týmu minimálně 3 roky, řidící a organizační schopnosti, pracovitost, loajalita, přirozený respekt, výborný time management, orientace na zákazníka, obchodní myšlení, komunikativnost, reprezentativní vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, cílevědomost, řidičský průkaz sk. B, výborná znalost práce na PC (MS Office vč. Powerpoint, internet), komunikativní znalost AJ/NJ.
Náplň práce: plánování a organizace obchodních a marketingových aktivit v regionu, aktivní vedení, řízení a rozvoj týmu, zodpovědnost za plnění firemních cílů a ekonomický chod salonu, koordinace procesů s centrálou, akvizice nových zákazníků, příprava a realizace obchodních jednání, tvroba nabídek a obchodních smluv.
Mzda 20 000,- Kč + motivační složka 15 000,- Kč + bonusy. Firemní benefity: mobilní telefon, notebook, služební automobil, další firemní benefity.
KONTAKT: Zasílejte své životopisy včetně fotografiie na uved. e-mail.adresu

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Strakonice

PŘIJÍMACÍ TECHNIK
expedient
AUTOMECHANIK
strážný
asistent/ka pro výrobu a prodej
prodavač/ka - brigáda
údržba osobních a nákladních aut
řezník
svářeč co2
cukrář/ka
řidič pro přepravu živých zvířat
dělník do výroby - expedice
strážný
prodavač/ka pečiva
dělník - seřizovač
samostatný technolog
řidič MKD
řidič mkd
řidič/uklízeč

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Strakonice