Úřad práce Rokycany, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Rokycany
Požadovaná profese:

Designer (Konstruktér)

  Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)
  Firma: Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o., IČ 46350420
  Pracoviště: Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. - Mýto, Plzeňská 601, 33805 Mýto v Čechách, Mýto, okr. Rokycany
  Komu se hlásit: Iveta Kárová, tel.: +420 371 877 725, e-mail: iveta.karova(a)carrier-ref.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  Pracovní poměr: od 10.6.2013
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
Poznámka k volnému místu: Náplň práce:
* tvorba a úpravy výkresové dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků s cílem zvýšení bezpečnosti a kvality, snížení nákladů a zvýšení produktivity
* zavádění a záměna elektrokomponentů v seriové výrobě
* komunikace s interními zákazníky
Požadujeme:
* min. SŠ vzdělání
* praxe na pozici konstruktéra, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
* komunikativní znalost AJ
* znalost MS Office
* zkušenost se systémem 3D CAD
* samostatnost, orientace na zákazníka, výsledky
* aktivní přístup, schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám
Nabízíme:
* místo výkonu práce v závodě Beroun nebo v Mýtě u Rokycan
* zajímavou náplň práce
* pružnou pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou
* příspěvek na životní pojištění
* závodní stravování

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Rokycany

Sociální pracovník
Technik agronom provozní středisko
Dělník v kovovýrobě
obchodně technický referent - elektroinstalační materiál
učitel speciální třídy ZŠ (I.st.)
TERAPEUT/TERAPEUTKA
Agronom
Dělník/ce v kovovýrobě - svářeč/ka
Obchodník(obchodní zástupce)
regionální manažer/ka pro Rokycany
Zootechnici (31422)
svářeč
Obsluha welnes-masér/ka
Automechanik nákladních vozidel
Recepční hotelové recepce
seřizovač vstřikolisů
Kreslič- konstruktér
Všeobecní administrativní pracovníci
Zámečník

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Rokycany