Úřad práce

Úřad práce Rokycany, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Rokycany
Požadovaná profese:

Všeobecní administrativní pracovníci

  Všeobecní administrativní pracovníci (41100)
Pracoviště a kontakty
  Firma: PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o., IČ 26373726
  Pracoviště: PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. [2], Radnice 594, 338 28 Radnice, Radnice, okr. Rokycany
  Komu se hlásit: Jana Staňková, tel.: +420 371 795 340,371 795 350
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 3.12.2013
  Mzdové rozpětí: od 15 000 Kč do 18 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Pracovní náplň: administrativní pracovník/ce, logistik/ka, asistent/ka.
Požadavky: Pracovní doba: od 7.00 - 15.45 hod.
Náplň práce: zajišťování exportu a importu zboží včetně osobního dohledu na nakládku a vykládku, objednávání materiálu, zajišťování chodu kanceláře, administrativa. PODMÍNKOU komunikativní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem!! Znalost práce na PC - MS Office, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, pracovitost, odolnost vůči stresu, schopnost rychlého rozhodování.
Nabízíme: Velmi dobré pracovní ohodnocení, možnost pracovního a finančního růstu, stravování formou bufetu, dovolená 20 dní. Motivační dopis spolu s životopisem v ČJ a AJ (NJ) zasílejte e-mailem: stankova@primaklima.biz
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Rokycany

Sociální pracovník
Designer (Konstruktér)
Technik agronom provozní středisko
Dělník v kovovýrobě
obchodně technický referent - elektroinstalační materiál
učitel speciální třídy ZŠ (I.st.)
TERAPEUT/TERAPEUTKA
Agronom
Dělník/ce v kovovýrobě - svářeč/ka
Obchodník(obchodní zástupce)
regionální manažer/ka pro Rokycany
Zootechnici (31422)
svářeč
Obsluha welnes-masér/ka
Automechanik nákladních vozidel
Recepční hotelové recepce
seřizovač vstřikolisů
Kreslič- konstruktér
Zámečník

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Rokycany