Úřad práce Přerov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Přerov
Požadovaná profese:

Mechanik pro závodní motokárový tým

  Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) (723)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Sodi-Race-Tech s.r.o., IČ 29394872
  Pracoviště: Sodi-Race-Tech s.r.o.- Karting Arena, Loučská 503/31, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou, okr. Přerov
  Komu se hlásit: Veronika Otevřelová, e-mail: info(a)kartingarena.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 24.1.2014
Požadované dovednosti: Práce s PC - internet a elektronická pošta, výhodou
  Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), výhodou
  Práce s PC - textový editor (Word), výhodou
  Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, výhodou
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, výhodou
Poznámka k volnému místu: Možno i fornou brigády. Jedná se o odpolední směnu.
Požadavky: vzdělání v oboru automechanik, mechanik nebo zámečník výhodou; ŘP.sk. B,E výhodou; znalost práce na PC (excell, word, email) výhodou. Předpokladem je bezúhonnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost a samostatnost.

Popis pozice: údržba motokár v dílně, servis na závodech, příprava na závody vozového parku a vybavení, starost o svěřenou motokáru a techniku.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci v dobrém prostředí, dobré platové ohodnocení, příspěvek na dopravu.
Kontakt emailem předem nutný ! Bude stanoven termín osobního pohovoru.
WEB: www.srt-motokary.cz

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Přerov

Lektor jazyků - anglický jazyk
Lektor jazyků - německý jazyk
Obchodní agent
Skladník
Asistentka realitní kanceláře
Elektromechanik pro závodní motokárový tým
ODBORNÝ POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNÉ
Mechanik - seřizovač vyfukovacích a vstřikovacích lisů a robotů
kuchař/ka
Grafik internetového studia
Programátor
Lékař
Projektant
Konzultant(ka)
Projektant
Obchodní zástupce pro PL trh
Řidič MKD do 12 t
Mechanici a opraváři nákladních automobilů (72312)

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Přerov