Úřad práce

Úřad práce Pardubice, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Pardubice
Požadovaná profese:

KOORDINATOR/KA V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE

  Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (33138)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Kontaktní informace jsou uvedeny v poznámce.
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Třísměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 3.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 18 000 Kč do 25 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Personální agentura SIMIXcz a.s.
Pracovní náplň: kontrola docházky a vyřizování požadavků zaměstnanců.
Požadujeme: flexibilitu, samostatnost, pečlivost, týmovou práci.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, znalost zákoníku práce, ŘP sk. B, zajímavé finanční ohodnocení.

Zájemci hlaste se : Jirmásková P., tel.: 607 023 321, e-mail: p.jirmaskova@personalsimix.eu
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Pardubice

Detektiv - Pardubice
Elektrotechnik
Detektiv - Přelouč
Detektiv - Holice
Dělník/ Dělnice ve výrobě
Obchodní zástupce, technik pro zakázky ostrahy
LEKTOR/KA NĚMČINY
ASISTENT/ KA ÚSEKU VÝVOJE
ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
FAKTURANT/KA
ELEKTRIKÁŘ
POVRCHOVÁ ÚPRAVA NÁBYTKU Z MASIVU
RECEPČNÍ
TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA
PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Domov Simeon
Montážní dělník
VRÁTNÝ/ VRÁTNÁ
UČITELKA DO SPECIÁLNÍ LOGOPEDICKÉ TŘÍDY V MATEŘSKÉ ŠKOLE
UČITELKA DO MONTESSORI TŘÍDY V MATEŘŠKÉ ŠKOLE

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Pardubice