Úřad práce Ostrava, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Ostrava

Asistent/ka vedoucího, správa internetového obchodu a objednávek

  Všeobecní administrativní pracovníci (41100)
Pracoviště a kontakty
  Firma: David Aprias, IČ 73351156
  Pracoviště: Hlavní třída 700/88, Poruba, 708 00 Ostrava 8, Ostrava, okr. Ostrava-město
  Komu se hlásit: David Aprias, e-mail: vedeni(a)levnejmobil.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 23.1.2014
  Mzdové rozpětí: od 9 000 Kč
Požadované dovednosti: Práce s PC
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti: Angličtina - Aktivní
Poznámka k volnému místu: Prosíme uchazeče/ky, aby posílaly životopisy nejlépe s fotografií (pro lepší orientaci po pohovoru) na e-mail: vedeni@levnejmobil.cz,
Nehledáme skladníky, pekaře, mažoretky, prodavače ani řidiče, proto Vás prosíme aby jste posílali životopisy pouze pokud splňujete naše požadavky.

Požadavky:
- Pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení,
- Práce na PC (znalost programu POHODA výhodou),
- Schopnost učit se novým věcem,
- Pozitivní vztah k mobilním telefonům a elektronice všeobecně,
- Komunikativnost a praxe v oboru nutná,
- Anglický jazyk,
- ŘP sk. B výhodou.
Náplň práce:
- Spolupráce s E-shopem,
- Dodržování podmínek skladování zboží,
- Hmotná odpovědnost,
- Vedení účetní agendy,
- Naskladnění zboží,
- Komunikace se zákazníky,
- Veškerá administrativa spojena s vedením e-shopu,
- Vykonávání dalších úkonů dle pokynů nadřízeného.
Nabízíme:
- Velmi příjemné pracovní prostředí,
- Práce na plný úvazek na dobu neurčitou,
- Fixní plat + provize z prodeje + odměny,
- Nástup možný ihned (nebo dohodou),
- Zaškolení.

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ostrava

Technik výtahů
Údržbář/ka administrativních budov Ostrava
Projektant/ka - konstruktér/ka elektro
Asistent/ka cestovního ruchu
Zdravotní sestra/bratr
Strážný
Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)
Uklízeč/ka
Administrativní pracovník/ce s dánským jazykem
Účetní
Projektant/ka v oboru elektro
Skladník/ce - prodejce/kyně
Tester/ka výpočetní techniky
Pomocný/ná účetní
Montážení dělníci GSM stanic
Manipulační dělník při stěhování materiálu
Skladník/ce
Obchodně-technický/á manažer/ka
Strojvedoucí/Vlakvedoucí

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Ostrava