Úřad práce Mladá Boleslav, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Mladá Boleslav
Požadovaná profese:

Projektant elektro - průmyslová automatizace

  Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři (21522)
Pracoviště a kontakty
  Firma: CMS s.r.o., IČ 26119684
  Pracoviště: CMS s.r.o. [987], Nádražní 296/7, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1, Mladá Boleslav
  Komu se hlásit: Ing. Veronika Ševčíková, tel.: +420 326 700 627, e-mail: sevcikova.veronika(a)cmsys.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 26 000 Kč
Poznámka k volnému místu: Požadavky:
-    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-    Nutná praxe v automatizaci
-    ŘP skupiny B. – aktivní řidič
-    Aj výhodou
-    Vyhláška č. 50 / 1978 Sb. §6
-    Znalost práce na PC s AutoCad (e-PLAN)
-    Spolehlivost, pečlivost, práce v týmu i samostatně
-    Aktivní přístup

Náplň práce:
-    Vytváření tech.řešení, zpracování dokumentace
-    Projektování převážně v oblasti průmyslové automatizace (el.zařízení)
-    Technická jednání s dodavateli
-    Spolupráce s vedoucím zakázky, koordinace s ostatními profesemi
-    Specifikace a výběr materiálu
-    Jednání se zákazníky za účelem vyjasnění technického zadání projektu

Nabízíme:
-    Zajímavé pracovní uplatnění
-    Odpovídající finanční ohodnocení
-    Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, odměny dle ukončených zakázek, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění)
-    Nástup možný ihned

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Mladá Boleslav

SERVISNÍ TECHNIK TEPELNÝCH ČERPADEL NIBE pro oblast Praha a západní Čechy
SERVISNÍ TECHNIK TEPELNÝCH ČERPADEL NIBE pro oblast VYSOČINA
Prodejce partnerské prodejny Vodafone
Konstruktér elektro - průmyslová automatizace
Programátor průmyslové automatizace - PLC
LAKÝRNÍK AUTOMOBILŮ A JINÝCH VOZIDEL
AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY
Kuchaři/výdejčí
Uklízeči a pomocníci (91)
LDN Mnichovo Hradiště
Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (51201)
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)
Elektrotechnik
Pracovník pro montáž sedaček
Vedoucí prodejny- prodej hraček
Pracovníci ostrahy, strážní (54142)
Číšníci a servírky (5131)
Zimní údržba - úklid sněhu

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Mladá Boleslav