Úřad práce

Úřad práce Louny, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Louny
Požadovaná profese:

rostlinolékařský inspektor

  Ostatní specialisté v oblasti zemědělství (21329)
  Počet volných míst: 2
  Firma: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, IČ 00020338
  Pracoviště: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský zkušební stanice Žatec, Otokara Březiny 2403, 438 01 Žatec 1, Žatec, okr. Louny
  Komu se hlásit: Ing. Jan Blažíček, ředitel, tel.: +420 724 851 875, e-mail: jan.blazicek(a)ukzuz.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Minimální stupeň vzdělání: Bakalářské
  Pracovní poměr: od 23.1.2014
Poznámka k volnému místu: Požadujeme:
VŠ v oboru zeměděsltví, rosltinolékařství výhodou.
Dobrá znalost práce na PC (MS Office).
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Schopnost vlastní organizace práce, spolehlivost, odpovědnost, bezúhonnost, aktivní zájem o obor.
Nabízíme:
odměňování dle tabulek pro státní správu s možností osobního ohodnocení
možnost školení a odborného růstu
benefity, stravenky, pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené
Náplň práce:
terénní specializovaná kontrola a dozor spojený s odbornou diagnostikou škodlivých organismů rostlin
monitoring, průzkum a prognóza výskytu škodlivých organismů
soustavná rostlinolékařská kontrola rizikových rostlin
dozor nad povinností registrace osob a povinnostmi registrovaných osob
základní detekce a diagnostika škodlivých organismů vč. odběru vzorků k laboratornímu vyšetření
V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na email: jan.blazicek@ukzuz.cz, tel: 724 851 875.

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Louny

Rostlinolékařský inspektor
týmový manager
Obchodní zástupci (33220)
vedoucí oddělení controllingu
elektrikář
telefonista/ka
řidič - rozvoz obědů - brigádně
svářeč - místo výkonu Plzeň
pomocný technik
telefonní operátor Call centra
pomocní dělníci
opravář zemědělských strojů
dělník - brigáda
uklízeč/ka - Louny - brigádně
KUCHAŘ/KA
department manager (práce z domova)
lékař - anesteziolog
lékař/ka - chirurg

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Louny