Úřad práce

Úřad práce Kolín, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Kolín
Požadovaná profese:

Operátor/ka Call Centra - Brigádně

  Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (4222)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Kesian s.r.o., IČ 02039346
  Pracoviště: Kesian s.r.o. - Kolín - Office Park, Kutnohorská 40, 28002 Kolín 2, Kolín
  Komu se hlásit: Smart Services 4People, e-mail: kariera(a)sspcompany.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovní úvazek: Zkrácený
  Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 3.2.2014
  Vhodné pro: Absolventy středních škol
Poznámka k volnému místu: Hledáme šikovné, energické a výřečné spolupracovníky na pozic Operátor/ka pro úspěšný projekt - BRIGÁDNĚ.
Práce je různorodá napříč moderní technologií a umožňuje využít jak obchodní tak technický potenciál uchazeče.
Náplň práce:
Obchodní a administrativní podpora zákazníků.
Aktivní prodej služeb zákazníkům.
Řešení požadavků zákazníků při provozu telekomunikačních služeb a aplikací.
Požadujeme:
Profesionální komunikační schopnosti
Základy na Pc
Nabízíme:
Flexibilní pracovní doba - BRIGÁDNĚ
Odpovídající finanční ohodnocení
Kreativní, zodpovědnou a dynamickou práci, která Vám umožní vyniknout a realizovat se.
Otevřenou mladou partu profesionálních kolegů.
Výhodou:
Znalost call centra
Možnost práce pro OZP, MD na zkrácený i plný pracovní poměr.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na mail: kariera@sspcompany.cz, po posouzení Vás pozveme na osobní pohovor.

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Kolín

Zubní lékaři
samostatný výzkumný pracovník/ce v chemické laboratoři
Referent zahraničního obchodu
Týmový manažer
Logistik / disponent
Obchodní zástupce
Administrativní pracovnice
Telefonista/ka
Technolog ve strojírenské výrobě
Konstruktér přípravků
Seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů (kromě dřevoobráběcích)
Regionální manažer/ka
Zámečník
Obsluha CNC frézy
Člen výjezdové skupiny
Asistent/-ka pro zákaznický telemarketing Vodafone Czech Republic a. s.
Operátor/ka služeb Vodafone Czech Republic a.s.
UKLÍZEČ/KA

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Kolín