Úřad práce Karviná, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Karviná
Požadovaná profese:

Dílenský plánovač výroby

  Úředníci ve výrobě (43220)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701,
  Pracoviště: SHIMANO Czech Republic s.r.o., Dětmarovická 403/4, Staré Město, 733 01 Karviná 1, Karviná
  Komu se hlásit: Alexandra Kubalová, e-mail: prace(a)scrs.shimano.com.sg
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 24.1.2014 do 30.4.2015
Poznámka k volnému místu: Mezinárodní společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., výrobce komponentů pro jízdní kola, sídlící v průmyslové zóně Nové Pole v Karviné, hledá vhodného kandidáta na pozici: Plánovače výroby

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- komunikativní AJ
- samostatnost
- znalost práce na PC (EXCEL)
- praxe

Náplň práce:
- objednávání součástek z Japonska, Singapuru, od lokálních dodavatelů, kontrola a dohled nad včasným dodáním součástek
- komunikace s dodavateli a nadřízenými v ČJ i AJ
- příprava denních plánů
- kontrola skladových zásob, hlídání jejich optimální úrovně

Kandidátům na tuto pozici nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Zajímavou práci v mezinárodní společnosti a přátelském kolektivu
- Dovolená 5 týdnů
- Možnost se vzdělávat
- Zaměstnanecké výhody (možnost využití obědů za 1 Kč, permanentky do sportovních a wellness-center, zvýhodněná cena na jízdní kola, životní pojištění)

Své životopisy můžete zasílat na prace@scrs.shimano.com.sg

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Karviná

Obchodní zástupce
Zdravotní sestra
Zámečník, svářeč,montážník
obchodní zástupci
Ekonomové
Týmoví manažeři
telefonisté
autokarosáři
finanční poradci
elektrikáři
asistentka prodeje
asistenti prodeje
pokojské
ředitel podniku
ředitel kvality
Řídící pracovník ve zpracovatelském průmyslu
realitní makléři
dělníci v potravinářské výrobě

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Karviná