Úřad práce

Úřad práce Jindřichův Hradec, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Jindřichův Hradec
Požadovaná profese:

manažer kvality

  Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) (33435)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Gaudlitz Precision s.r.o., IČ 28061811
  Pracoviště: Dělnická 532, Dačice V, 380 01 Dačice, Dačice, okr. Jindřichův Hradec
  Komu se hlásit: Renata Hronová, tel.: +420 602 696 577, e-mail: renata.hronova(a)gaudlitz.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.12.2013
  Mzdové rozpětí: od 45 000 Kč
Požadované dovednosti: Práce s PC - internet a elektronická pošta
  Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  Práce s PC - textový editor (Word)
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti: Angličtina - Aktivní
Poznámka k volnému místu: Požadujeme:

VŠ/ÚSO vzdělání (technický nebo ekonomický obor)
znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou

znalost MS Office (vč. statistických funkcí, apod.), Internet Explorer, ERP systém (např. SAP)
znalost školení interního auditora dle EN ISO 9001
znalost a aplikace příslušných norem, metod a nástrojů kvality

znalost požadavků norem systému managementu kvality (ISO/TS 16949)

výborné organizační a vyjadřovací schopnosti

řidičské oprávnění skupiny B

4 roky praxe v oboru kvality (min. 2 roky automobilový průmyslu)

Pracovní náplň:

Celkové řízení úseku kvality malé firmy (dodavatelská/zákaznická/projektová/interní kvalita)
Řízení rozvoje stávajících i nových dodavatelů
Vyhodnocování a reporting ukazatelů kvality (zmetkovitost, náklady na nekvalitu, ppm, apod.)
Příprava, návrh a plánování investičních plánů a ostatních rozpočtů pro svěřené oblasti

Plánování školení v oblastech rozvoje oblasti kvality
Řízení, koordinace a organizace průběh auditů druhou (zákazník, dodavatel) a třetí (certifikační orgán) stranou

Spolupráce s mateřským závodem při vytváření celkové strategie za oblast kvality, včetně řešení ostatních korporátních témat
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Jindřichův Hradec

prodejce v prodejně el. kol
servisní technik
business development manager
obchodně marketingový referent
referent nákupu
číšník/servírka
nástrojař
obchodní manažer
svářeč - metoda 141 TIG
strojní zámečník
Pracovníci ostrahy, strážní (54142)
uklízeč/ka
Technolog - osobní vagony
vedoucí výroby
svářečský dozor
obchodně technický referent
elektromechanik/elektronik kolejových vozidel
referent nákupního oddělení
manipulant

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Jindřichův Hradec