Úřad práce

Úřad práce Hradec Králové, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Hradec Králové
Požadovaná profese:

1) PRACOVNÍK/-CE DISPEČINKU

  Všeobecní administrativní pracovníci (41100)
Pracoviště a kontakty
  Firma: TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., IČ 49551655
  Pracoviště: TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. [076], Vážní 456, 50003 Hradec Králové 3, Hradec Králové
  Komu se hlásit: Jan Hembal, e-mail: hembal(a)toitoi.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 1.5.2014
  Mzdové rozpětí: od 18 000 Kč
Poznámka k volnému místu: PRACOVNÍK/-CE DISPEČINKU
- PP, nástup od 1.5.2014 nebo dohodou, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: přijímání, evidence a realizace objednávek toaletních kabin a ostatních předmětů k pronájmu, komunikace se zákazníkem, příprava, řízení a kontrola práce svěřeného týmu pracovníků (cca 5 lidí), zajištění připravenosti zdrojů a optimalizace jejich využití
- Požadujeme: SŠ vzdělání, 5letá praxe v administrativě nebo dispečinku, odolnost vůči stresu, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, logické uvažování, komunikační schopnosti, znalost MS Office
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zázemí ve stabilní společnosti
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hembal@toitoi.cz
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Hradec Králové

Detektiv - Třebechovice pod Orebem
Detektiv - Hradec Králové
1) SALES COORDINATOR/-KA
02) ÚČETNÍ PRO UKRAJINU
20) PORADCE/KYNĚ RANÉ PÉČE
18) DISPEČER/-KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
Vedoucí pracovního týmu v prodejně
18) MECHANIK/-ČKA MOTOCYKLŮ
5) ASISTENT/-KA DIETOLOGA, PRODAVAČ/-KA
5) PRODEJCE/-KYNĚ MOTOCYKLŮ, MOTOCYKLOVÉHO OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ
16) SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA
10) ZÁMEČNÍK/-CE - SVÁŘEČ/-KA
BRIGÁDA) ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
10) NÁSTROJAŘ/-KA
10) SVÁŘEČ/-KA
10) OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU CNC
Komplexní práce s nemovitostmi
4) FINANČNÍ PORADCE/-KYNĚ PRO KLIENTELU ZAJIŠTĚNOU SPOLEČNOSTÍ
NORMOVAČ (ÚKOLÁŘ)

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Hradec Králové