Úřad práce

Úřad práce Hradec Králové, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Hradec Králové
Požadovaná profese:

1) SALES COORDINATOR/-KA

  Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností (243)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Eurac Hradec s.r.o., IČ 25954776
  Pracoviště: areál ČKD MOTORY, a.s., Plotiště nad Labem 613, 50301 Hradec Králové 16, Hradec Králové
  Komu se hlásit: Hana Výravová, tel.: +420 495 809 827, e-mail: hana.vyravova(a)eurac-group.com
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Pracovní úvazek: Plný
  Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
  Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
  Pracovní poměr: od 1.2.2014 do 31.10.2014
  Mzdové rozpětí: od 25 000 Kč do 35 000 Kč
  Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Poznámka k volnému místu: SALES COORDINATOR/-KA
- PP na dobu určitou od 1.2.2014 do 31.10.2014
- Náplň práce: spoluzodpovědnost za plánování výroby, t.j. sestavování denního výrobního plánu, koordinace výroby v závislosti na týdenním/měsíčním plánu odbytu, denní/týdenní/měsíční + operativní reporting - generál. řediteli, ved. slévárny i v rámci EURAC, zadávání zakázek pro vybrané zákazníky a komunikace s nimi, práce s info. výrob. charakteru - sledování budgetu, komunikace s technologem, ..., kontrola toku výrobků k zákazníkovi (finanční krytí zakázek, expedice, atd.), kontrola faktur od vybraných zákazníků + koordinace dodávek zákazníkům, spolupráce na nových projektech až po finalizaci, spolupráce při auditech a návštěvách zákazníků
- Požadujeme: VŠ, min. 1 rok praxe v oboru na obdobné pozici ve spol. se zaměřením na automotive, vynikající angličtina je podmínkou, dobrá znalost dalšího světového jazyka na komunikativní úrovni výhodou - němčina, francouzština, ruština, španělština, výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost a ochota pracovat v týmu i samostatně, neustálé rozšiřování vědomostí a znalostí týkajících se trhu, vyjednávání se zákazníky, planningu výroby, práce s info., vědomostí z oblasti komunikace, znalosti standardů ISO 9001 a ISO TS 16 949
- Nabízíme: zodpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti, pružná pracovní doba, kurzy AJ, NJ a RJ, penzijní připojištění, příspěvek na stravování,...
- Pozice je vhodná i pro OZP
- Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: hana.vyravovaeurac-group.com
Přihlaste se k pravidelnému odběru a budete dostávat každý den všechny nové nabídky práce emailem:

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Hradec Králové

Detektiv - Třebechovice pod Orebem
Detektiv - Hradec Králové
02) ÚČETNÍ PRO UKRAJINU
20) PORADCE/KYNĚ RANÉ PÉČE
18) DISPEČER/-KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
Vedoucí pracovního týmu v prodejně
1) PRACOVNÍK/-CE DISPEČINKU
18) MECHANIK/-ČKA MOTOCYKLŮ
5) ASISTENT/-KA DIETOLOGA, PRODAVAČ/-KA
5) PRODEJCE/-KYNĚ MOTOCYKLŮ, MOTOCYKLOVÉHO OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ
16) SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA
10) ZÁMEČNÍK/-CE - SVÁŘEČ/-KA
BRIGÁDA) ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
10) NÁSTROJAŘ/-KA
10) SVÁŘEČ/-KA
10) OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU CNC
Komplexní práce s nemovitostmi
4) FINANČNÍ PORADCE/-KYNĚ PRO KLIENTELU ZAJIŠTĚNOU SPOLEČNOSTÍ
NORMOVAČ (ÚKOLÁŘ)

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Hradec Králové

Benešov Beroun Blansko Brno-město Brno-venkov Bruntál Břeclav Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov Děčín Domažlice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Hodonín Hradec Králové Cheb Chomutov Chrudim Jablonec Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora Liberec Litoměřice Louny Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Nový Jičín Nymburk Olomouc Opava Ostrava Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň Plzeň-jih Plzeň-sever Praha Praha-východ Praha-západ Prachatice Prostějov Přerov Příbram Rakovník Rokycany Rychnov nad Kněžnou Semily Sokolov Strakonice Svitavy Šumperk Tábor Tachov Teplice Třebíč Trutnov Uherské Hradiště Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Vsetín Vyškov Zlín Znojmo Žďár nad Sázavou

Práce CZ Katalog ubytování na Slovensku Domácí práce, brigády Tour de France Práca SK Nabídka volných pracovních míst úřadů práce
Práce na doma, vyděláváme z domova | Partneři - výměna odkazů