Úřad práce Domažlice, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Domažlice
Požadovaná profese:

Technolog v oblasti zpracování plastů

  Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21453)
  Počet volných míst: 2
Pracoviště a kontakty
  Firma: Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o., IČ 48360716
  Pracoviště: Zahradní 282, 34601 Horšovský Týn, Horšovský Týn, okr. Domažlice
  Komu se hlásit: Ing. Romana Richterová, tel.: +420 373 726 247, e-mail: r.richterova(a)gerresheimer.com
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 15.1.2014
Poznámka k volnému místu: POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického směru; odborné znalosti v oblasti problematiky VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ; AJ komunikativně; PC uživatelsky; zkušenost na obdobné pozici výhodou; svědomitost, pečlivost, časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE: organizace a optimalizace výrobního procesu; sledování kapacit zařízení; plánování a příprava podkladů pro kalkulování nových procesů; zavádění nových produktů a technologií do výroby; aktivní spolupráce při vyřizování reklamací; podílení se na vzdělávání zaměstnanců; komunikace s ostatními odděleními, aktivní podpora při řízení výroby. NABÍZÍME: dovolená navíc; závodní stravování; možnost dalšího vzdělávání, osobního i profesního růstu; zvyšování kvalifikace; příspěvek na dopravu; práce v neustále se rozvíjející společnosti; další zaměstnanecké benefity.
Poznámka: Otevřeny jsou dvě pozice "technolog" s různou pracovní náplní a zaměřením, bližší informace obdržíte na výše uvedených kontaktech

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Domažlice

Servírka
Sanitář na dětském oddělení
Pracovník skladu na výpomoc - brigádně
provozní technik - údržbář
Řidiči tahačů (83322)
Technik montáže strojů
Pokladní na kase
Strážný na parkovišti – Domažlice
Hlavní účetní (24111)
Projektový vedoucí
Stavbyvedoucí
zdravotní sestry
Mistr strojírenské výroby
Elektrikář v Německu
odborný pracovník v oblasti kvality
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)
referent cestovního ruchu
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Podnikoví právníci (26195)

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Domažlice