Úřad práce Chrudim, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Chrudim
Požadovaná profese:

operátor/ka aktivního i pasivního telemarketingu

  Operátoři telefonních panelů (4223)
  Počet volných míst: 30
Pracoviště a kontakty
  Firma: FASTLINE Pardubice s.r.o., IČ 28856457
  Pracoviště: FASTLINE Pardubice s.r.o. [2], Malecká 1175, 53705 Chrudim 5, Chrudim
  Komu se hlásit: Beata Sovová, tel.: +420 775 733 334,605 034 300, e-mail: nabidkaprace(a)fastline-pardubice.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Jednosměnný provoz
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSV
  Pracovní poměr: od 22.1.2014
Poznámka k volnému místu: V případě potřeby může být pracovní poměr i na zkrácený pracovní úvazek. Po 3 měsících lze změnit na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: aktivní telemarketing.
Požadujeme: komunikativnost, schopnost učit se novým věcem a flexibilitu.
Nabízíme: práci v příjemném prostředí, zaškolení, kariérní růst, zajímavé finanční ohodnocení.

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Chrudim

Elektrotechnik pro technický rozvoj
Specialista v oblasti nákupu a prodeje technických produktů
Vedoucí samostatného výrobního provozu
Detektiv - Chrudim
Detektiv - Třemošnice
VÝROBNÍ ŘEDITEL/KA
Programátor(ka) NC strojů
KONTROLOR 3D měření
Lektor/ka kurzu prodejních dovedností
ŘIDIČ/KA sk. C + E vnitro i mezinárodní dopravy
Administrativní pracovník - pracovnice
Administrativní pracovník/ce
Ostraha - vrátný/ná
účetní
Kuchař - kuchařka
Strážný - strážná
Lektor(ka) angličtiny
montér
Číšník - servírka

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Chrudim