Úřad práce Chomutov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Chomutov
Požadovaná profese:

realitní makléř(ka)

  Realitní makléři (33340)
  Počet volných míst: 5
Pracoviště a kontakty
  Firma: Lenka Vrtalová, IČ 64011356
  Pracoviště: Lenka Vrtalová - provozovna Chomutov, Jakoubka ze Stříbra 377/19, 430 01 Chomutov 1, Chomutov
  Komu se hlásit: Lenka Pavelková, asistentka realitní kanceláře PRIM, tel.: +420 725 006 514,zaslatživotopisna, e-mail: asistentkacv(a)rkprim.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  Pracovní poměr: od 20.1.2014
Požadované dovednosti: Práce s PC
  Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poznámka k volnému místu: POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání, vysoké pracovní nasazení, uživatelská znalost práce na PC, ŘP skupiny B, vlastní automobil, samostatnost, osobní zodpovědnost
PRACOVNÍ NÁPLŇ: zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitostí, poradenství klientům realitní kanceláře, možnost budování vlastního obchodního týmu, pro oblast: Most, Louny, Žatec, Teplice, Chomutov
NABÍZÍME: zajímavou práci v prosperující firmě s nadstandardním finančním ohodnocením, bonusy, notebook a mobilní telefon, zaškolení i zapracování ZDARMA, možnost rychlého kariérního růstu, příspěvek pro začínající makléře
Zaslat strukturovaný životopis na e-mail: asistentkacv@rkprim.cz

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Chomutov

Strážný
Asistent managera kvality
Správce sítě/programátor
týmový manažer/ka
obchodní zástupce
telefonista/telefonistka
pekař(ka)
kontrolor výroby
technik povrchových úprav
techolog
odborný technický pracovník
frézař - soustružník
číšník/servírka
technology development manager
Vedoucí pracovníci a MANAŽEŘI OBCHODNÍCH TÝMŮ se specializací na prodej plynu
účetní/hlavní účetní - Klášterec nad Ohří
konzultant/ka autopojištění - Chomutov a okolí
Hlavní účetní (24111)
Realitní makléř/ka

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Chomutov