Úřad práce Chomutov, volná pracovní místa, zaměstnání, brigády

V nabídce pracovních příležitostí naleznete nabídky zaměstnání a brigád z úřadu práce Chomutov
Požadovaná profese:

konzultant/ka autopojištění - Chomutov a okolí

  Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví (33219)
Pracoviště a kontakty
  Firma: Salve Finance, a.s., IČ 26963469
  Pracoviště: Salve Finance, a.s. - nespecifikované pracoviště Chomutov, Chomutov a okolí, náměstí 1. Máje 1, 430 01 Chomutov 1, Chomutov
  Komu se hlásit: Petra Michalcová, tel.: +420 739 201 300,volatnebozaslatživotopisna, e-mail: prace(a)salvefinance.cz
Vlastnosti volného místa
  Směnnost: Pružná pracovní doba
  Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
  Pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
  Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  Pracovní poměr: od 1.2.2014
  Mzdové rozpětí: od 15 000 Kč
Poznámka k volnému místu: KONZULTANT AUTOPOJIŠTĚNÍ - Chomutov a okolí
POŽADAVKY: min. vyučení (vyšší vzdělání výhodou), znalost práce na PC (notebook výhodou), komunikační schopnosti, praxe v uzavírání smluv výhodou, dohoda o pracvní činnosti (hlavní nebo vedlejší činnost), pružná pracovní doba
NÁPLŇ PRÁCE: sjednávání povinného (havarijního) pojištění, exkluzivní podmínky pro klienty od světové pojišťovny
NABÍZÍME: odměna vyplácená dlouhodobě (stabilizace příjmu - následné provize), v rámci následné péče o klienty možnost rozšíření nabídky o další produkty
Volat a domluvit pohovor na tel. 739 201 300 (paní Michalcová) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: prace@salvefinance.cz

Další nejnovější nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Chomutov

Strážný
Asistent managera kvality
Správce sítě/programátor
týmový manažer/ka
obchodní zástupce
telefonista/telefonistka
pekař(ka)
kontrolor výroby
technik povrchových úprav
techolog
odborný technický pracovník
frézař - soustružník
číšník/servírka
technology development manager
Vedoucí pracovníci a MANAŽEŘI OBCHODNÍCH TÝMŮ se specializací na prodej plynu
účetní/hlavní účetní - Klášterec nad Ohří
Hlavní účetní (24111)
Realitní makléř/ka
realitní makléř(ka)

Kompletní nabídka volných pracovních míst, zaměstnání a brigád z pracovního úřadu Chomutov